Osmanlı macunu kiralama

Osmanlı macunu kiralama

Osmanlı macunu kiralama – 20 seneyi aşkın süredir organizasyon sektöründe başta İstanbul ili ve çevre iller olmak üzere tüm Marmara bölgesinde organizasyon hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza doğrultusunda size özel çözümler sunuyoruz.

Hayır Lokması Hizmeti, Osmanlı Macunu İmalatı & Organizasyonları” Osmanlı Şerbeti” “İmalatı & Organizasyonları” “Pamuk Şeker” “İmalatı & Organizasyonları” “PATLAMIŞ MISIR Organizasyonu & Stand Kiralama” “Maraş Dondurması” “Organizasyon Hizmetleri”

Osmanlı Macunu İmalatı

Metropol Organizasyon‘un kurucusu ve yöneticisi olan Kahraman Usta unutulmaya yüz tutmuş olan geçmişten geleceğe uzanan Türk ve Osmanlı lezzetlerini hijyenik ve kaliteli olarak sizlerin hizmetinize sunuyor marmara bölgesinde istediğiniz her adrese gelip osmanlı macunu dağıtımı yapıyoruz gelenkesel olarak hazırlanmış olan yüzde yüz organik baharatlardan ve kuru meyvelerden yapılan bir osmanlı şeker türüdür 

OSMALI MACUNU NEDİR
Osmanlı macunu Kahraman Usta– Macun şekeri macun kıvamına getirilmiş renkli Ve Yumuşak şekerden oluşan bir sokak yiyeceğimizdir. Genellikle çocuklar tarafından tercih edilen macun şekeri tahta bir çubuğa sarılarak satılır. 41 çeşit baharattan oluşur. Osmanlı zamanından bizlere gelen enfes tatlardan biridir. Çocuklar nesilden nesile bu tadı hep sevdiler .Osmanlı Macunu dağıtımını Osmanlı kıyafetlerimizi kullanarak yani otantik bir tarzda gerçekleştiriyoruz.Kırmızı, Yeşil, Sarı, Turuncu ve Beyaz renkte olabilir. En muhteşem tatlar ve tamamen doğal, organik ürünlerimizi tercih edin.

OSMANLI MACUNU TÜKETİMİ
Osmanlı Macunu kiralama konusunda sizlere bu adres üzerinden hizmet veriyoruz. Macun şekeri macun kıvamına getirilen renkli şekerler kullanılarak oluşan bir sokak yiyeceği olarak bilinmektedir. Genel olarak çocuklar tarafından satın alınan macun şekeri tahta bir çubuğa sarılarak satışa çıkarılmaktadır. Farklı renklerde Osmanlı macunu satılmaktadır. Osmanlı macunu yapısı nedeniyle macuna benzemesi ve Osmanlı’dan gelmiş olan tatlardan dolayı kendisine Osmanlı macunu adı verilmektedir. Son dönemlerde macun şekeri diyenlerde olabilmektedir. Özellikle beş renk ve beş tat olarak sizlere sunulan Osmanlı macunu farklı tatlarda servis edilmektedir. Osmanlı macunu tarafımızdan siparişi yapılmaktadır. Bu osmanlı macununu kahraman ustanın tarifiyle saklayıpda tüketebilirsiniz kesinlikle bozulmaz. Herhangi bir katkı maddesi verilmeden son derece organik olarak rahatlıkla tüketebileceğiniz tatlıları hemen bulabilirsiniz.

OSMANLI MACUNU NERELERE KİRALIYORUZ

  1. Kır düğün Organizasyonu
  2. Sünnet Düğün Organizasyonu
  3. Ramazan Etkinlik Organizasyonu
  4. Doğum Günü Partisi
  5. Okul Şenliği Etkinlikleri
  6. Festivaller
  7. Panayırlar
  8. Özel Gün Ve Davetler
  9. Ana Okulu Programları
  10. Dükkan Açılış Organizasyonları

OSMANLI MACUNU KİRALAMA

Osmanlı Macunu Kiralama konusunda yine çocukların vazgeçemediği ve severek tüketmeye devam ettiği Osmanlı macunu siz büyüklerde gönül rahatlığıyla tüketilmektedir. Osmanlı macununu servisini kendi nostaljik stantlar ve arabalarımızda yapmaya devam ediyoruz .Hiçbir katkı maddesi bulunmayan içinde 41 çeşit baharat bulunan, haberlere konu olan bu Osmanlı Macunu tarifi Kahraman Ustaya aittir sadece bir telefon edip dileyin sipariş verin dileyin kiralayıp sünnet düğününe veyahut istediğiniz bir özel güne sipariş verin deneyimli personellerimiz gelip osmanlı macunu standlarıyla gelip dağıtım yapsınlar, kesinlikle hijyen kurallarına uygun şekilde dağıtım yapıp covıd-19 kurallarını ihmal etmiyoruz. Maskeye, sosyal mesafeye ve eldiven kurallarına uyuyoruz. Sadece arayın ve sipariş verin, uygun fiyatlarla.

OSMANLI MACUNU FAYDALARI

 Mesir macunu içerisinde yer alan baharatların, hepsinin ayrı özellikleri vardır. Bununla beraber faydaları da çok çeşitlidir. Karışımları ile kombo etkisine sahip olan mesir macununun birden fazla yararı vardır. Bunlar; idrar yollarında bulunan sorunların giderilmesi, kanın temizlenmesi, balgamı ortadan kaldırması, hemoroid sorununu çözmesi, göğüs sorunlarına iyi gelmesi, eklem ağrılarını ve romatizmaya karşı olumlu etkileri bulunması, egzamaları iyileştirmesi, mide ve sindirim sisteminde oluşan gazı gidermesi, sinir hastalıklarına iyi gelmesi olarak sıralanabilir. En fazla bilindiği olumlu etkisi; doğal baharatların karışmasından dolayı vereceği kuvvet, enerji ve güç olarak belirtilebilir. Bunun dışında mesir macunu bel için de çok faydalıdır.Midenin yanı sıra bağırsaklara da fayda sağlayan Osmanlı macunu bağırsak florasını düzenleyerek burada toksin birikmesini önler. Besinlerden kaynaklı oluşan gazı bağırsakta tutmaz sökülmesinde yardımcı olur. Ayrıca bağırsakları yumuşatarak müsil etkisi göstererek kabızlığın yaşanmasını engeller. Yani kısacası her derde deva olan bu mesir macununu sizde tatmak istemezmisiniz. Tel:0536 319 2759

osmanlı macunu kiralama

Metropol Organizasyonun internet siteseine hoş geldiniz. Metropol organizasyon olarak sizlerin mutluluğu ve sevinci bizim sevincimiz çocukların sevinci hepimizin mutluluğudur.Sizlerin damak tadına hitap edecek bu leziz Osmanlı macununu siz hala tatmadınızmı öyleyse hemen tadmanızı öneririz. Nerelere tarihi lezzetimiz olan osmanlı macunu dağıtımı yaptırabilirsiniz:

Kır Düğün Merasimi
Sünnet Organizasyon Merasimleri
Doğum Günü Etkinliği
Ramazan Etkinlikleri
Şirket İçi Etkinlikler
Panayır Alanları
Piknik Programları
Özel Gün Ve Geceler
Ana Okulu Şenlikleri
Yılbaşı Eğlenceleri
Gemi vapur eğlenceleri
Ayrıca istediğiniz bir yer olursa telefon görüşmesinde bildiriniz. Metropol Organizasyon size bu hizmeti sağlayacaktır. osmanlı macunumuz gayet hijyenik ve covıd-19 kurallarına uyularak hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır sizlerin önünüde Maske ve eldivenli sosyal mesafeye uyarak gayet deneyimli elemanlarımız size hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle cep yakmaz bütçe dostudur. İstanbulun her yerine gelmekteyiz sadece bir telefon uzağınızdayız hemen arayın gelelim ve siz ve akrabalarınız,komşularınız,arkadaşlarınız vs. bu lezzetin tadını birlkte çıkarın Hemen arayın Tel: 05363192759

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.