Osmanlı macunu ve osmanlı şerbetçisi imalattan toptan satış

Osmanlı macunu imalattan toptan satış

osmanlı şerbetçisi ve osmanlı macunu dağıtımı

Tamamen doğal osmanlı macunu imalatı

Osmanlı Türk kültürlerinden ve yiyeceklerinden olan Osmanlı macunu tam bir şifa kaynağıdır bu sebepten dolayı sürekli mesire alanlarında satışı yapıldığından insanlar arasında mesir macunu olarak ta bilinmektedir. Osmanlı macunu mesir macunu 41 çeşit baharat 13 meyden oluşan damağa tat vücuda kuvvet veren enerji deposudur. Metropol organizasyon sayesinde eskiden günümüze kadar gelen bu şifa kaynağı enerji veren macundan tatmak ve etkinliklerinize katılacak konuklarınıza ikram etmek isterseniz profesyonel ekibimiz ve ekipmanımızla sizlere hizmet etmek isteriz. Osmanlı macunu yapımında uzmanlaşan ekibimiz hem damak tadınıza hitap edecek hem de otantik giysileri ile organizasyonunuzun neşe kaynağı olacaklar. Otantik sokak satıcıları, ikram arabaları, Osmanlı macunu hizmetlerimizden yararlanmak ve temin etmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Otantik Sokak Satıcıları

Karnaval yiyecekleri ve ikram arabaları hizmetleri olarak ta geçen otantik sokak satıcıları; Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, Kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı, gözlemeci, kestaneci, bozacı, salepçi, lokmacı ve benzeri yiyecek ve içeceklerden oluşan, dağıtan personelin giydiği otantik kıyafet ve kendine has dağıtımı ile etkinliklerinize sokak satıcısı konseptini yaşatan faaliyet grubudur.

Osmanlı Macuncusu Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir

Osmanlı macuncusu kiralarken firmanın bu konu ile ilgili yani Osmanlı macunu yapımı konusunda bilgili olup olmadığı çok önemlidir. İmalatı hijyenik ve dağıtan personelinin temizliğine dikkat edilmelidir, ayrıca covıd 19 kurallarına maske, mesafe vs. gibi. Osmanlı macuncusu kiralamak istiyorsanız Metropol organizasyon hizmetinizde.

Osmanlı macunu imalattan toptan

Osmanlı macunumuzun raf ömrü 1 senedir ve türkiyenin her noktasına osmanlı macunu yolluyoruz hem kilo bazında yolluyoruz hemde takım set halinde yolluyoruz macun tepsilerimizde 10 kilo macun vardır 5 çeşitten oluşuyor çeşitlerimiz çilekli, limonlu, portakallı, vanilyalı, ve elma, çeşitleri vardır osmanlı macunu nu otogar yoluyla yollamaktayız.

Osmanlı macunu toptan imalat

Ödemeler banka hesabına yatırılmaktadır ödeme yapıldıktan bir gün sonra kargosu yapılmaktadır.macunlarımız gayet hijyen imal edilmektedir dayanıklılık süresi 1 senedir kesinlikle erimez bozulmaz kıvam kaybetmez ve bol yoğun meyve aromalıdır resimlerdede gördüğünüz gibi görselli ve her biri ayrı tatlarda dır osmanlı macunumuz türkiyenin en ama en kaliteli osmanlı macunudur.

Osmanlı macunu imalatı

Macun ustası kahraman ustadan imal edilmektedir biz türkiyenin geneline hitab etmekteyiz bizden birkere macun alan arkadaşlar yani müştrilerimiz bizden başka kimseden macun almazlar biz malımızın arkasındayız bu işte 35 senemizi verdik veriyoruzda bizim osmanlı macunumuz öbürlerine nazaran çok çok farklıdır rengiyle kıvamıyla tadıyla fark yaratmaktadır birkere olsun alıp bir deneyin ve farkı görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.