Kestane arabası kiralama

Kestane arabası kiralama

Kestane Standı Kiralama Hizmeti

Kestane arabası kiralama – Özel organizasyonlarınızda Közde Kestane ve Közde Mısır arabaları kostümlü personellerimiz ile kiralanarak özel organizasyonlarınız eğlenceli bir hale getirmektedir.Soğuk kış günlerine en çok yakışan, kış aylarında ve sonbahar döneminde düzenlenecek aktivitelere de çok yakışan bir yiyecektir közde kestane. Kestane standına yaklaşırken közde kestane kokusunu çok uzaktan alırsınız. Sıcacık lezzetli kestanelerden tatmak için can atarsınız. (Profosyonel elemanlarımız tüm hijyen kurallarına uyarak hizmetlerini sürdürmekedirler.) Ancak artık her yerde bu lezzeti bulabilmek de çok mümkün olmuyor.kestane sevmeyen kimse yok gibi sıcacık kestane kebap ikramını yaparken herkesin yüzünde tebessüm oluşuyor. kiralık kestaneci fiyatlarımızı öğrenin ve organizasyonlarınıza renk katın. kestaneci kiralama servisini uzman ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Kestane Arabası Fiyatları

Eski dönemlerin sokak satıcılarının yerini artık büfe ve marketler aldı. Bizler de, İstanbul Organizasyon firması olarak, geçmişten bu yana sevdiğimiz bu lezzeti organizasyonlarınıza taşımak istiyoruz. Her türlü outdoor ve açık alan aktivitelerinizde kestaneci hizmeti ve kestane standı kiralama hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Arabası Kiralama Bilgisi

50 kişilik kestane dağıtımından 1000 kişiye kadar kestane dağıtım hizmeti mevcuttur. sıcacık mis gibi kebaplarımızı tadın sizde beğeneceksiniz. kültürümüzün vazgeçilmezi olan severek tüketilen kış aylarında soğuk günlerde tüketilen kestaneleri arabalar ve tezgahlarımız ile ayağınıza kadar getiriyoruz. şirket içi etkinlikler, doğum günü partileri, dükkan açılışları ve özel etkinliklerde davetlilere sıcacık ve nefis kestanelerimizden dağıtabiliriz.

Kestane Arabası Kiralama Servisi için hemen arayın tel:0536 319 27 59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.