Izgara Köfte Ekmek Kiralama

Izgara Ekmek Kiralama

Satılık köfte ekmek arabası bilgileri için de bizlere ulaşabilirsiniz. Sucuk ve köfte arabası kiralama hizmeti sizlerin organizasyonlarında büyük bir kolaylık ve farklılık sağlamaktadır. Sucuk ve köfte ızgara arabası ile firma toplantılarınıza farklılık katabilir, çocuğunuzun doğum günü partisinde tüm çocukları bu eşsiz lezzet ile mutlu edebilirsiniz. Sucuk arabası kiralama fiyatları ve detaylı bilgi için destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Köfte Ekmek Kiralama

Ustamız ise yıllardır bu işi yapan tecrübeli bir usta olup hijyen ve temizlik kurallarına azami riayet etmekte; bununla birlikte güler yüzlü ve de samimi tavırlarıyla dikkat çekmektedir. Köfte Arabası ızgara köfte kiralama hizmetimizde fiyatlandırma, kişi sayısına göre değişmektedir. En az 100 kişilik sipariş edilebilen köfte ızgara kiralama hizmetimizde, porsiyon sayısı arttıkça kişi başına düşen maliyet ise oldukça azalmaktadır. Sizler de etkinliklerinizin çok daha farklı ve çok daha güzel geçmesini istiyorsanız  köfte ızgara kiralama hizmetini bizden talep edebilirsiniz.

Izgara Köfte Ekmek Kiralama

köfte ızgara kiralama hizmetimiz il veya ilçe fark etmeksizin ülkemizin her köşesine gönderilebilmektedir. Sağlıklı köfteler ile ve maharetli ustamız ile köfte ekmek deneyimi yaşamak, etkinliklerinize ayrıcalık katacaktır. Detaylar için lütfen bizimle temasa geçip yetkilimizle görüşürüz. Müşterilerimize bilindik marka köfteleri sunmaktayız.

Köfte Arabası Kiralama

 Köfte arabalarımızla kömür ateşinde geldiğimiz mekanda deneyimli elemanlarımızla marka etlerle ve gayet hijyenik arabalarımızla istedğiniz istanbulun heryerine dağıtım yapabilmekteyiz. istediğiniz kişi sayısı kadar gelip köfte ekmek dağıtımı yapmaktayız fiyatlarımız piyasaya göre gayet ekonomiktir .arabalarımız dezenfekte edilmektedir. Elemanlarımızda tüm covıd-19 kurallarına uyarak hizmetlerini sürdürmektedirlerdir. bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. sadece bizi aramanız yeterlidir bize bir telefon uzaktasınız hemen arayın ve fiyat alın Tel: 05363192759 E posta: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.