Hayır lokması kiralama

HAYIR LOKMACISI KİRALAMA

LOKMACI KİRALAMA

Sizlerin hayırlı işlerinize ortak olmak ve en önemlisi iyi niyetinizin gerçekleşmesine katkı sağlamak emin olunuz ki, bizler içinde son derece onur verici bir durumdur. Lokma ustalarımız son sistem makineler eşliğinde el değmeden lokmanın hamurunu hazırlamakta ve tek porsiyonluk kaplarda çatal ile birlikte dağıtımını yapmaktadır. Firmamız sizlerin sağlığına önem verdiğinden ötürü hijyen kurallarına uygun şekilde işleyişini sürdürmekte ve en ufak bir ihmalkarlık söz konusu olmadan hizmet vermektedir. Dolayısıyla metropol organizasyon Siparişi vermek istediğinizde gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, istediğiniz adet kadar lokma dökülmesini talep edebilirsiniz.
İSTANBUL HAYIR LOKMASI DÖKTÜRME
Alt limit 500 adet ila 5.000 kişilik lokma dökme potansiyelimizin olduğunu bilmenizi isteriz. İsterseniz tek bir noktada, isterseniz de birden fazla bölgede adınıza lokma dağıtımı yapabilmekteyiz. Ayrıca adınıza lokma dağıtımı yapılırken sizlerin de dağıtım alanında olmanızın tercihinize bağlı bir durum olduğunu belirtmek isteriz. Yani istemezseniz dağıtım alanında bulunmayabilir ama en iyi şekilde isteğinizin yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz. 
Usta Lokmacı Lokma döktürme
Lokma döktürme konusunda bizleri tercih ederseniz her detayın sizlerin istediği yönde şekil alacağını bilmelisiniz. Konuya biraz daha açıklık getirecek olursak, lokma tatlısını sade veya üzerine toz fıstık, Hindistan cevizi ve tarçın  gibi eklemeler talep edebilirsiniz. Bununla birlikte sadece lokma döktürebileceğiniz gibi çok sevindiğiniz bir işinizin olma durumundan ötürü lokma ile birlikte pide ve ayran gibi menü şeklinde de hayrına dağıtılmak üzere lokmacı kiralayabilirsiniz. Her ne sebeple ve niyetle olursa olsun ayırt etmeksizin, bizlerin her daim sizler için titizlikle hizmet vereceğimizi bilmelisiniz coronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde mesafeli ve maskeli hizmet vermekteyiz gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Hayır lokmacısı usta lokmacı.com

Usta lokmacı.com Türk gelenek ve göreneklerinde tatlı her zaman sofralarda büyük değere sahip olmuştur. Her misafire özellikle ikram edilmesi gerektiği düşüncesiyle, ev sahipleri en az bir çeşit tatlı hazırlamaktadır. Bu gelenek yüzyıllardır sürmektedir. ramazan iftar yemeklerinden sonra veya hayır işlerinde ise en çok tercih edilen tatlı lokma olarak bilinir. Şerbetli tatlılara göre hafif olması ve maliyetinin düşük olması kalabalık insan gruplarının bir arada bulunduğu organizasyonlarda sıklıkla tercih edilir olmuştur.Tüm marmara bölgesine metropol organizasyon olarak hayır lokması hizmeti vermekteyiz tüm hijyen kurallarına dikkat  ederek görevimizi sürdürmekteyiz. covid 19 u dikkate alarak sosyal mesafeye ve maskeye dikkat etmekteyiz.bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

LOKMA DÖKTÜRMEK                                                                                                                                           

Lokma döktürme, Tüm Türkiye’de dini ve kültürel öneme sahip düğün, sünnet, kandil, mevlid, cenazelerde veya açılış, tanıtım günlerinde saray lokma tatlısı ve Saray lokma tatlısı yaptırıp, halka ücretsiz dağıtılmasıdır. Buna “lokma dökmek” ya da “lokma döktürmek” denir. Ülkemiz çok çeşitli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği yapmış geniş bir kültürel zenginliğe sahip topraklar üzerindedir. Bu kültürlerin ortak özelliği ise paylaşım anlayışının çok gelişmiş olmasıdır.Bu yüzden ülkemizde hayır yapma geleneği süre gelmektedir,lokma dağıtımıda ülkemizde en çok tercih edilen hayır seçeneklerinden en makbul görenidir,bir lokma bir dua demektir o duayı almak sizlerin elndedir bizi aramanız yeterlidir metropol organizasyon kahraman usta.

ARAYIN LOKMA DÖKELİM

Detaylı olarak yapılan görüşmeler dahilinde müşteri taleplerine göre çalışma yapılmaktadır. Gereken durumlarda özel olarak organizasyonun yapılacağı alanlarda taze olarak dökülecek olan lokmaların dağıtımı yapılabileceği gibi özel olarak gün içinde hazırlanmış olan lokmaların paketlenmesi ile de dağıtımı yapılmaktadır. Tamamen müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde talepler karşılanmaktadır.

Lokma döktürme 

Hem lezzetli olması hem de hayır amacıyla dağıtılması nedeniyle tercih edilen lokmanın imalatı konusunda metropol organizasyon gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde her talebinizi karşılayarak kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır. Marmaranın her iline hizmet vermekteyiz. Kullanılacak olan ekipmanlarda ve araçlarda düzenli şekilde yapılan bakımlar sayesinde belirlenen tarih ve saatte sorunsuz şekilde hizmet alınması sağlanmaktadır. Yaşanabilecek her türlü probleme karşı önlem alınarak müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunulmaktadır. Size bir telefon uzaktayız bizi aramanız yeterli iletişim: 05363192759

LOKMA DÖKTÜRME HİZMETİ

Kahraman usta Usta lokmacı.com olarak usta elemanlarımzla birlikte 30 senedir işi ile ilgilenmekteyiz işimizi layığıyla yapan ustalardan birisiyiz usta personellerimizle birlikte hem hijyen hem covıd 19 maske ve mesafe kurallarına uyarak gayet hijyenik bir şekilde lokma dökmekteyiz. Tezgahlarımız 3×3 çadırlı sistem altında hizmet vermekteyizsizin adınıza her türlü ayrıntıya düşünmekte olup siz hayırseverlerden istediğimiz dağıtılmasını istediğiniz lokma sayınızı belirlemek ve dağıtılacak tarihi seçmenizdir.  

HAYIR LOKMASI KİRALAMA

Bizler sizlerin istediği sayıda ve istediğiz tarihte araçlarımızda üretilen lokmalar en taze ve en sıcak şekilde halkımıza dağıtılmaktadır.  Sizlerin özel olarak düşündüğünüz veya bir anlamı olan dağıtım noktası yoksa okulunuz, mahalleniz, mahalle caminiz gibi bizler sizlerin hayırlarını daha çok kişiye ulaştırmak ve sizler için daha çok dua alabilmek için en kalabalık yerleri tercih ediyoruz.  Türk kültürünün en önemli özelliği olan paylaşma ve yardımlaşma duygularını nesilden nesile uzatabilmek için tüm güçlerini kullanmaktadır.

HAYIR LOKMASI DÖKTÜRME

 İnsan sağlığına verdiğimiz önemle yaptığımız işimizin manevi sorumluluğunu birleştirerek başarımızı korumaktayız. Lokma malzemeleri gıda sektörünün en büyük markalarından tercih edilmekte ve en taze ürünleri kullanılmaktadır. Yapay hiçbir ürün kullanılmamaktadır. Şerbetlerimiz hazır şerbet değil en organik haliyle hazırlan şerbetlerdir. Yaptığımız lokmalarda kesinlikle glikoz şurubu kullanılmamaktadır, lokmamızın şerbeti şeker, limon , su dur yani organiktir. Bizi aramanızı önemle rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.