Popcorn arabası kiralama

PATLAMIŞ MISIR ARABASI KİRALAMA

POPCORN ARABASI KİRALAMAK

Birbirinden şık popcorn arabaları metropol organizasyonda hem şık hem kullanışlı hemde çocukların sevdiği şekillerde tasarlanan popcorn arabaları hem misafirlerinizin damağına hitap edecek hemde eğlencenize şıklığıyla hava katacaktır.Hemen arayın istediğiniz yere getirelim. Popcorn arabalarımız kesinlikle hijyeniktir ve dezenfekte edilmektedir. Elemanlarımız da kesinlikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak özel otantik çocukların seveceği kıyafetleriyle hizmetlerini tamamlarlar 1 saat öncesi gelen elemanlar hazırlıklarını yaparlar ve saatinde görevlerine başlarlar.

POPCORN ARABALARINI NERELERE KİRALIYORUZ

 1. Kır Düğün Merasimi
 2. Sünnet Organizasyon Merasimleri
 3. Doğum Günü Etkinliği
 4. Ramazan Etkinlikleri
 5. Şirket İçi Etkinlikler
 6. Panayır Alanları
 7. Piknik Programları
 8. Özel Gün Ve Geceler
 9. Ana Okulu Şenlikleri
 10. Yılbaşı Eğlenceleri
 11. Gemi vapur eğlenceleri 

POPCORN KİRALAMA HİZMETİ

1 – Patlamış mısır araçlarımız gaz ve elektrikle çalışmaktadır.

2 – Programınız öncesinde belirtilen saatte kostümlü kıyafeti ile gelen ve hijyenik maskeli çalışan ustalarımız metropol organizasyon olarak görevlendirilmektedir.

3 – Popcorn arabalarımız bizzat nakliye firmamız tarafından istediğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

4 – Servis paketlerimiz istekleriniz doğrultusunda (logo, büyüklük, miktar vb.) hazırlanmaktadır.

Her türlü eğlence, açılışlar, şenlikler özel gün ve geceleriniz de, dışarıdaki doğum günü organizasyonlarınızda, özellikle sünnet düğünü organizasyonlarınızda hem mükemmel bir lezzet hem de nostaljik bir görsel show katmak istiyorsanız ihtiyacınız olduğunda  hizmeti maksimum memnuniyetinizi sağlayacak şekilde mertopol organizasyon tarafınıdan sağlanmaktadır.

KİRALIK NOSTALJİK POPCORN ARABASI
Popcorn arabası gidilecek yere ve dağıtım yapılacak kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. İstanbul genelinde patlamış mısır arabası kiralama hizmeti veriyoruz. Metropol Organizasyon olarak popcorn arabası kiralamanın dışın da pamuk şeker arabası kiralama, Osmanlı macunu kiralama, Osmanlı şerbetçisi kiralama, kestaneci kiralama, Maraş dondurmacısı kiralama gibi birçok hizmeti de size sağlamaktadır. Etkinliklerinize güzellik katmak adına panayır yiyecekleri olarak adlandırdığımız sokak satıcısı arkadaşlarımızın sunmuş olduğu Patlamış mısır arabası sıcak ve taze olarak ikram edilmektedir.bizi arayın ve lezzetin doruklarına çıkın.

POPCORN PATLAMIŞ MISIR MAKİNESİ
Popcorn yani patlamış mısır arabası: Popcorn makinesi ile elde edilen patlamış mısırlar pop-corn kutularına doldurulup, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından ikram edilmektedir.Popcorn Arabası yaklaşık olarak 50 Kg ağırlığında olup 1,5 metrekare alan kaplamaktadır.
Pop corn makinesi kiralama hizmeti alan müşterilerimizin kiraladığı mekanına ücretsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur.
 Ellerinde rengarenk popcorn kutuları ile patlamış mısır atıştıran çocuk ve yetişkin davetlilerin neşesini düşünün.

POPCORN MAKİNELERİ KİRALAMA
Emin olun ki patlamış mısır dağıtımı çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çekecek ve onlarında mutlu edecektir.İstediğiniz her yere nakliye vardır firmamız metropol organizasyon olarak
Pop-corn arabalarımız, son zamanlarda davetlerin yanı sıra fuarlarda da ziyaretçilere patlamış mısır ikramı için firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
Panayır yiyeceklerin en çok tercih edilenlerinden olan patlamış mısır arabalarımız genellikle kırmızı renkte olmaktadır. Popcorn makinesi ve patlamış mısır arabası görsellerimiz için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Metropol Organizasyonun internet siteseine hoş geldiniz.Metropol organizasyon olarak sizlerin mutluluğu ve sevinci bizim sevincimiz çocukların sevinci hepimizin mutluluğudur.Sizlerin damak tadına hitap edecek bu leziz patlamış mısırları (Popcorn) siz hala tatmadınızmı öyleyse hemen tadmanızı öneririz. Nerelere popcorn dağıtımı yapabilirsiniz: Kır Düğün Merasimi
Sünnet Organizasyon Merasimleri
Doğum Günü Etkinliği
Ramazan Etkinlikleri
Şirket İçi Etkinlikler
Panayır Alanları
Piknik Programları
Özel Gün Ve Geceler
Ana Okulu Şenlikleri
Yılbaşı Eğlenceleri
Gemi vapur eğlenceleri
Ayrıca istediğiniz bir yer olursa telefon görüşmesinde bildiriniz. Metropol Organizasyon size bu hizmeti sağlayacaktır. Patlamış mısırlarımız (popcorn) gayet hijyenik ve covıd-19 kurallarına uyularak hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır sizlerin önünüde Maske ve eldivenli sosyal mesafeye uyarak gayet deneyimli elemanlarımız size hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle cep yakmaz bütçe dostudur. İstanbulun her yerine gelmekteyiz sadecce bir telefon uzağınızdayız hemen arayın gelelim ve siz ve akrabalarınız,komşularınız,arkadaşlarınız vs. bu lezzetin tadını birlkte çıkarın Hemen arayın Tel: 05363192759

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.