Dönerci Kiralama

Dönerci Standı Kiralama

DÖNERCİ STANDI KİRALAMA

Türkiyemizin en önemli yiyeceklerinden biri olan dönerin günü yurt sınırlarını çoktan aşmıştır. Özellikle Türklerin yoğun olarak yaşadığı Avrupa ülkelerinde ve hatta Amerika kıtasında bile Türk döneri olarak satışa sunulmaktadır ve dünya genelinde de çok beğenilmektedir.

Ünü dünyaya yayılmış olan dönerimizi özel gün ve etkinliklerimiz de ayağınıza getiriyor ve etkinliğe katılan misafirlerimizin ağızlarında güzel bir lezzet olarak kalmasını sağlıyoruz. dönerlerimizi ekmek arası olarak sizlere sunmaktayız.Etlerimiz günlük kesim olup yüzde yüz dana etinden oluşmaktadır.

ET DÖNER STANDI KİRALAMA

ET VE TAVUK DÖNERİ STANDI KİRALAMA

Metropol Organizasyonun internet siteseine hoş geldiniz.Metropol organizasyon olarak sizlerin damak tadına hitap edecek bu leziz et veya tavuk dönerimizden siz hala tatmadınızmı öyleyse hemen tadmanızı öneririz. Nerelere döner dağıtımı yapabilirsiniz:

Kır Düğün Merasimi
Sünnet Organizasyon Merasimleri
Doğum Günü Etkinliği
Ramazan Etkinlikleri
Şirket İçi Etkinlikler
Panayır Alanları
Piknik Programları
Özel Gün Ve GecelerYılbaşı Eğlenceleri
Gemi vapur eğlenceleri Sokak Satıcıları Etkinliklerinde

DÖNER STANDI KİRALAMA

Ayrıca istediğiniz bir yer olursa telefon görüşmesinde bildiriniz. Metropol Organizasyon size bu hizmeti sağlayacaktır. Dönerlerimiz gayet hijyenik ve covıd-19 kurallarına uyularak hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır sizlerin önünüde Maske ve eldivenli sosyal mesafeye uyarak gayet deneyimli elemanlarımız size hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle cep yakmaz bütçe dostudur. İstanbulun her yerine gelmekteyiz sadecce bir telefon uzağınızdayız hemen arayın gelelim ve siz ve akrabalarınız,komşularınız,arkadaşlarınız vs. bu lezzetin tadını birlikte çıkarın Hemen arayın Tel:05363192759

ET VE TAVUK DÖNER STANDI KİRALAMA

İletişim Bilgileri :

E posta: [email protected] Tel: 05363192759 Whatsapp:05363192759

REZERVAYSON VE FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN ARAYIN

Metropol Organizasyon Olarak Bu Sektörde 30 Senedir Hizmet Vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.